Храмове начиння

5 товарів

Якщо Вам потрібне церковне начиння зроблене під замовлення, по індивідуальних кресленнях, з натурального дерева, то наша творча група народних майстрів - це доступний і самий кращий варіант. Наші вироби можна побачити в храмах і церквах в різних куточках нашої країни, з нами працюють багато православних громад і монастирів, нашу продукцію бачать мільйони прихожан.

 Виробник церковного начиння, творча група Лабораторія "ДМ" - пропонує великий асортимент церковного начиння і меблів : іконостаси, кіоти, престоли, жертовники, мощевики, аналої і тетраподи, столи і підставки, ікони, предмети храмового вбрання, і багато що інше.

 У нас Ви знайдете:

- Індивідуальний підхід.

- Прийнятні ціни.

- Широкий спектр товарів, що випускаються.

- Доставка і установка по усій Україні.

 Творча група Лабораторія "ДМ" - це майстри червонодеревники, дизайнери, художники і інші майстри церковного мистецтва. Наша продукція виготовляється відповідно до церковного статуту, з використанням кращих матеріалів. Дизайн виробів зібрав в собі вікові традиції і останні світові тенденції в області виробництва храмового начиння. Усі вироби виготовляється з усією можливою скульптурністю і точністю, завдяки чому наше церковне начиння вражає уяву і захоплює дух у усіх прихожан.